Malatya Pencere Gazetesi | Malatya Son Dakika Haberleri
HV
04 EKİM Çarşamba 17:31
Advert

Mercedes Kadir Filmi Ekimin 2. Haftasında Malatya'da Çekimlere Başlıyor

Mercedes Kadir filmi nin Yapımcısı Gökhan Demirci: Ekim'in 2.haftasında Malatya'da çekimlere başlamak üzere son hazırlıkları da tamamlandı.

KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 09-09-2023 13:58   Güncelleme : 01-10-2023 13:06
Mercedes Kadir Filmi Ekimin 2. Haftasında Malatya'da Çekimlere Başlıyor

Mercedes Kadir filminin yapımcısı Gökhan Demirci Gazetemizi ziyaret ederek Yazı İşleri Müdürümüz Cem Parlak ile filmin konusu ve çekimleri ile ilgili kısa bir görüşme yaptılar.

Demirci son zamanlardaki artçı depremlerden dolayı çekimlerin geciktiğini ve bu sürecte filmin çekimlerin yapılacağı alanların belirlenmesinde zaman kazandıklarını belirtirken, Yönetmen Serdar Akar'ında son düzenlemeler ve kontroller için tekrar Malatya'ya geleceğini belirtti.

Mercede Kadir karekterini canlandıracak olan Filmin baş rol onuncusu  İnan Ulaş'da önümüzdeki haftalarda Malatya ya geleceğini ve ön hazırlıklara başlayacağını belirten Demirci filmde bir çok Sosyal sorumluluklar ile ilgili mesajlar da verileceğini belirtti.

Ekmin ikinci haftasın da çekimlerin başlaması ile start alacak proje 2024 yılının ilk haftalarında beyaz perdede yayınlanması planlanıyor şeklinde belirtti.

 

Pencere MedyaPencere Medya

YORUMLAR
haydar 4 hafta önce
hayırlı olsun filmi merakla bekliyoruz insanların bir şeyleri unutması için gülmeye ihtiyacı var
seda 4 hafta önce
hayırlı olsun filmi haydar ışık çekiyordu sanki...
kadir durmaz 4 hafta önce
Mersedes kadir malatya da marka dır. iyi olur inşallah hayırlı olsun